Aktuality

Vážené kolegyně, vážení kolegové!

Pokud jste ode mě neobdrželi e-mail s informacemi, znamená to, že jste mi buď nedodali e-mailovou adresu, nepodařilo se mi ji rozluštit, nebo jsem nedokázal identifikovat, komu patří. V každém případě, prosím vyplňte tento formulář, abyste vyhověli požadavku dle §1 odst. 2 Jednacího řádu.

Máte-li nějaké podněty, které byste rádi řešili na následující schůzi Parlamentu, zašlete mi, prosím, alespoň informaci, čeho se budou týkat (e-mail asb@marekblazek.cz); po jarních prázdninách bych svolal schůzi, informace ohledně plánovaných resolucí mi pomůže vytvořit si odhad délky trvání schůze. 

Chtěl bych, nicméně, podotknout, že informování mě o resoluci v této neformální komunikaci nemůže být bráno jako podání návrhu resoluce k projednání v souladu s Jednacím řádem. S procedurou podání návrhu Vás seznámím při svolání schůze (není však složitá).

Dále připomínám, že resoluce je nutné psát v souladu s čl. 5 odst. 2 Charty jak v českém, tak anglickém jazyce. Pokud si v některém z jazyků nejste jisti, nebojte se vyhledat pomoc kolegů zástupců, spolužáků, vyučujících atp.

Na závěr podotýkám, že resoluce je nutno psát v souladu se šablonami, které jsou přílohami Jednacího řádu. Jednací řád i Charta budou zveřejněny na těchto webových stránkách.

Děkuji za Váš zájem o Parlament a těším se na další spolupráci.

S pozdravem
Marek Blažek
Předseda Studentského parlamentu | Student Body President