V sobotu 13. května 2023 se na fotbalovém hřišti v BB Štěrboholy odehrálo nezapomenutelné sportovní utkání mezi týmem KGM a Maguires Bridge FC ze Severního Irska.

Hned od úvodního hvizdu rozhodčího bylo zřejmé, že oba týmy jsou odhodlány bojovat o každý míč. KGM, domácí tým, se snažil získat převahu na středovém hřišti a kontrolovat tempo hry. Na druhé straně Severní Irsko se zaměřilo na rychlé protiútoky, které způsobovaly nemalé potíže obraně KGM.

Po několika nebezpečných situacích na obou stranách se KGM podařilo otevřít skóre. V 23. minutě využil zmatku v severoirské obraně útočník Michal Moureček a poslal míč do sítě. Radost domácích fanoušků byla nezměrná a hráči KGM se snažili navázat na svůj náskok.

I přes brzké vedení se Severnímu Irsku podařilo zvednout hlavy a začít více útočit. Obrana KGM však držela pevně a KGM udržovalo své vedení. Poločas tak skončil skóre 1:0 ve prospěch KGM.

To však ještě nebylo všechno. Oba týmy se snažily získat kontrolu nad hrou, a to vedlo k řadě vzrušujících okamžiků na obou stranách. Diváci na tribunách byli svědky skvělého sportovního výkonu a napínavé hry.

Fotbalové setkání mezi KGM a Severním Irskem v sobotu 13. května 2023 v BB Štěrboholy nabídlo všem fanouškům vzrušení a kvalitní fotbal. Obě mužstva podala skvělý výkon a bojovala až do poslední minuty. Nakonec se radostně slavilo v táboře KGM, které si odvezlo cenné vítězství 5:3. Toto setkání jistě zanechá trvalé vzpomínky v srdcích všech přítomných.