Hledá se největší svalovec KGM

Nejen všechny školy, a tudíž i výuky tělesné výchovy jsou uzavřené, ale i fitness centra, tělocvičny a ostatní sportoviště. Proto jsme se pro vás rozhodli vyhlásit soutěž, na kterou lze trénovat a splnit ji z pohodlí domova. Pravidla soutěže jsou naprosto jednoduchá. Dle níže přiložených pokynů natočte do 29. 11. tři videa, na kterých splníte (opět dle níže uvedených pravidel) co největší počet opakování v kuse v klicích (dívky dámské kliky), dřepech a sed-lezích.

Každý, kdo zašle video (alespoň s průměrným počtem opakování), bude mít jedničku z tělesné výchovy, a navíc bude soutěžit o hodnotné ceny, které budou předány ihned po znovuotevření škol.

Aby byla soutěž co nejvíce fér, budou zde kategorie mladších/ starších chlapců a mladších/starších dívek. Čím mladší studenti v kategorii budou soutěžit, tím mají větší procentuální zvýhodnění při počtu opakování.

Soutěžící tedy zašlou ona videa (či odkaz na ně) svým vyučujícím tělesné výchovy. Ve zprávě ještě přidají svůj věk a sečtené počty opakování u jednotlivých disciplín, u kterých vyučující pouze zkontroluje počet a správně provedenou techniku (nesprávně provedené opakování nebude započteno).

Klik: Dámský/pánský hluboký klik, alespoň deset centimetrů nad zem (může pomoci tenisový míček na zemi v úrovni hrudi)
Odkaz zde!

Dřep: hluboký dřep, zadek zhruba v úrovni kolen, rovná záda.
Odkaz zde!

Sed-leh: bez zajištění nohou, ruce na spáncích a lokty se dotknout kolen.
Odkaz zde!