Halloween v KGM

Dne 4.11.2019 se konal svátek všech mrtvých, který v Českých zemích známé jako dušičky. Náš projektový den „Halloween“ začal průvodem masek. V průběhu však došlo k vraždě profesora a hledali jsme vraha. Nakonec studenty čekala ukázka oslav svátku všech mrtvých v Americe, Anglii i v Austrálii, kterému se dle tradice z Irska říká Halloween. Studenti se mohli účastnit veselí a hodování jako na den El Día los muertos ve Španělsku i v Mexiku a odnést si třeba i masku Cataríny, paní Smrti.

Vybrat tu nejlepší masku nebylo možné. Byla jich spousta a tak jsme se rozhodli, že umožníme studentům, ale i profesorskému sboru hodnotit tyto masky po celý týden za pomoci formuláře, který se zde nachází.

Masky můžeme vidět zde (doporučujeme si přímo rozkliknout fotky, abyste je viděli v plné velikosti) fotek jsou tři stránky, musí se vždy přejít na další, abyste viděli zbylé fotky:

Každá maska na fotce má své číslo, takže můžete začít hlasovat. Hlasování se uzavře v neděli 10.11. ve 23:59:59! V pondělí se oznámí výherce, který může vyhrát mimo putovního poháru a nějaké sladkosti, i například Žolíka. Kartu, kterou může použít pro zlepšení svého studia na gymnáziu.

Odkaz na formulář : KLIKNĚTE ZDE!

Vítězná místa

Vražda

  1. místo (vítězné):
  2. místo:
  3. místo:

Soutěž Masek

  1. místo (putovní pohár + žolík + sladkost):
  2. místo (žolík + sladkost):
  3. místo (žolík + sladkost):
  4. místo (žolík + sladkost):
  5. místo (žolík + sladkost):